Kurumsal

...

REAL TEKNO

Firmamız 2015 yılında güneşten elektrik üreten panelleri üretecek makine ve teçhizatın üretmek maksadıyla kurulmuştur. İlerleyen zamanlarda farklı sektörlerden gelen makine-otomasyon-elektronik konularındaki taleplere cevap verilmeye başladı. Gelinen aşamada, dinamik mühendis kadromuz ve çalışanlarımızla isteğe özel Mekanik Tasarım, Mekanik İmalatlar, Elektronik Tasarım, Elektronik imalatlar ve Yazılım konularında hizmetlerimizi sunmaktayız.

REAL TEKNO NASIL ÇALIŞIR?

REAL TEKNO müşterisine hizmet veren yabancı bir ekip olarak değil, işletmenin içerisinde veya takımın bir parçası olarak aksiyon alır. Bu yönüyle bir bütünlük içinde işletmenin süreçlerine farklı bir perspektiften bakma fırsatını değerlendirir. Çözümleri düşünmeye başlamadan önce sorunları tespit etmek gerektiğini düşünür. Üretime geçmeden önce, sorunların doğru tespit edildiğine ve sizi doğru anladığına emin olmak ister. Tecrübelerine dayanarak, farklı bakış açılarının masaya yatırılması gerektiğine inanır.

Sunduğu farklı yaklaşımlar, zorlukları kolaylığa, karmaşıklıkları sadeliğe dönüştürerek, sürdürülebilir, yaşayan ve gelişen bir işletme kurulmasını sağlar.

REAL TEKNO NEYE İNANIR?

Projelerinin başarıya ulaşmasını, ekibinin her üyesinin yakın işbirliği ve karşılıklı güven içerisinde çalışmasıyla sağlar. Bu yüzden birçok çalışan ile birçok müşteriye yetersiz ve kalitesiz hizmet vermek yerine, yaratıcılığı ve iletişimi yüksek, küçük ama birbirini bilen, sinerjik ekibiyle, sınırlı sayıda müşteriye en yüksek ve kaliteli performansı sunmayı tercih eder. Ortaya çıkan işin hızlı, sağlıklı bir şekilde, etkin sonuçlar elde edebilmek için önemli olduğuna inanır.

TEKNOLOJİDE HEP ÖNDEDİR!

Hem “sanal” hem de “gerçek” dünyanın sürekli bir döngü içerisinde olduğu, bir şeyin sona erdiğinde hemen ardından bir diğer yenisinin geldiği bilinciyle projelerini geliştirir.